Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki
Piski Dom Kultury

teatralne

Instruktor artystyczny Małgorzata Świerczewska

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek

15:00 - 16:00 Warsztaty teatralne dla nastolatków

16:00 18:00 Zajęcia teatralne dla młodzieży

11:00 - 13:00 PUTW

15:00 - 16:00 Indywidualne zajęcia aktorskie

16:00 - 19:00 "Poczekalnia" zespół teatralny dorośli

10:30 - 11:30 PUTW

15:30 - 16:30 "Wesoła gromadka" zespół teatralny - dzieci

16:30 - 18:00 Zajęcia teatralne dla młodzieży

11:00 - 12:00 PUTW

15:00 - 16:00 Indywidualne zajęcia aktorskie

16:00 - 18:00 "Poczekalnia" zespół teatralny - dorośli

 

15:30 - 17:00 "Wesoła gromadka" zespół teatralny - dzieci

17:00 - 18:00 Instruktaż

XXI Wierszowisko eliminacje powiatowe.

Komisja w składzie: Krystyna Rękawek, Ewa Krygier-Bosak, Mariola Krasińska, Magdalena Rydel po dokonaniu przesłuchań w dniu 11 maja 2017 postanowiła zakwalifikować do eliminacji wojewódzkich następujących uczestników: w kat. wiekowej klas I-III I - Zofia Strzałkowska OSM Pisz (do następnego etapu przechodzą 1 miejsca) II - Agata Siemienowicz SP Nr 1 Pisz III - Zofia Kaczmarczyk SP Ruciane-Nida wyróżnienie: Lena Maćkowska ZSP Orzysz, Mateusz Biadunia ZSP Okartowo, Patrycja Damięcka SP Nr 2 w Piszu w kat. wiekowej IV-VI I - Inka Bazydło ZSG Pisz II - Marta Gierad OSM Pisz III - Maria Staniszewska SP Ukta, Amelia Szyszkowska SP Nr 1 w Piszu wyróżnienie: Aleksandra Wróblewska Sp Biała Piska w kat. wiekowej klas gimnazjalnych I - Julia Sobotka Gimnazjum Nr 1 w Piszu II - Aleksandra Olszewska Gimnazjum Katolickie w Piszu III - Patrycja Raszczyk Gimnazjum Katolickie w Piszu wyróżnienie: Maja Jednaszewska Gimnazjum Orzysz, Mateusz Gryp Gimnazjum Orzysz

Zajęcia teatralne prowadzi 

Instruktor artystyczny Małgorzata Świerczewska

 

 

Zegar

Kalendarium

Rok wcześniej Miesiąc wcześniej
Listopad 2018
Miesiąc później Rok później
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nie
29 30 31 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 1 2

Imieniny