Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki
Piski Dom Kultury

II Międzygminny Turniej Tańca o Puchar Burmistrza Pisza

Utworzono dnia 29.05.2018, 07:33

Po obejrzeniu i ocenieniu wszystkich zespołów występujących na II Międzygminnym Turnieju Tańca o Puchar Burmistrza Pisza

Jury w składzie: Rafał Maserak, Alesya Surowa, Katarzyna Sawicka, Lech Borak 

Postanowiło przyznać miejsca w nastepujących kategoriach:

Disco - Dance / Street Dance od 5 do 8 lat


I miejsce - FRESH KIDS - STOWARZYSZENIE TWÓRCZEGO DZIAŁANIA BK STEP ŁOMŻA

II miejsce - Maja Działo i Alan Czajkowski - NEW STYLE DANCE STUDIO DOMINIKA NOWAKOWSKA EŁK

III miejsce - DEBEŚCIAKI - NEW STYLE DANCE STUDIO DOMINIKA NOWAKOWSKA EŁK

Disco - Dance / Street Dance od 9 do 13 lat

I miejsce - HOMIES CREW - STOWARZYSZENIE TWÓRCZEGO DZIAŁANIA BK STEP ŁOMŻA

II miejsce - M.O.Z.A - GMINNY OŚRODEK KULTURY I REKREACJI W WILKASACH

III miejsce - RYN BREAKERS - RYŃSKIE CENTRUM KULTURY
 

Disco - Dance / Street Dance od 9 do 13 lat - SOLO

I miejsce - DOMINIKA DZIENIS - STUDIO TAŃCA SPORTOWEGO HOKUS BIAŁYSTOK

II miejsce - OLIWIA WRÓBEL - GMINNY OŚRODEK KULTURY I REKREACJI W WILKASACH

II miejsce - OLIWIA KRUKOWSKA - STOWARZYSZENIE TWÓRCZEGO DZIAŁANIA BK STEP ŁOMŻA

Disco - Dance / Street Dance od 14 do 17 lat

I miejsce - UNITED - STOWARZYSZENIE TWÓRCZEGO DZIAŁANIA BK STEP ŁOMŻA

II miejsce - OLIWIA PANAŚ - GMINNY OŚRODEK KULTURY I REKREACJI W WILKASACH

III miejsce - LADIES GANG - RYŃSKIE CENTRUM KULTURY

Inne Formy Taneczne od 5 do 8 lat

I miejsce - KLASA 1 A SZKOŁA PODSTAWOWA NR 1 W PISZU

I miejsce - MINI GWIAZDECZKI - GMINNY OŚRODEK KULTURY I REKREACJI W WILKASACH

Inne Formy Taneczne od 9 do 13 lat

I miejsce - INTRO - GMINNY OŚRODEK KULTURY SPORTU I REKREACJI PEGAZ PIECKI

II miejsce - HOMES CREW - STOWARZYSZENIE TWÓRCZEGO DZIAŁANIA BK STEP ŁOMŻA

III miejsce - WIKTORIA I ROKSANA RUDZIŃSKIE

ITAN CIBOROWSKI I BARTŁOMIEJ SMAGAŁA - SZKOŁA TAŃCA KATARZYNA CHODNIK
 

Inne Formy Taneczne od 9 do 13 lat - SOLO

I miejsce - OLIWIA WRÓBEL - GMINNY OŚRODEK KULTURY I REKREACJI W WILKASACH

II miejsca - LENA RADOCH - GMINNY OŚRODEK KULTURY SPORTU I REKREACJI PEGAZ PIECKI

III miejsce - KAJA ZIEMBA - GMINNY OŚRODEK KULTURY SPORTU I REKREACJI PEGAZ PIECKI
 

Inne Formy Taneczne od 14 do 17 lat

I miejsca - TRZY CZWARTE - KLUB 11 MAZURSKIEGO PUŁKU ARTYLERII W WĘGORZEWIE

Taniec Ludowy od 9 do 13 lat

I MIEJSCE - DRYGAŁY - SZKOŁA PODSTAWOWA W DRYGAŁACH

II miejsce - ZESPÓŁ LUDOWY KLASA 3 - SZKOŁA PODSTAWOWA W BYSTRYM

PUCHAR GRAND PRIX OTRZYMAŁ ZESPÓŁ "HOKUS QUEEN" - STUDIO TAŃCA SPORTOWEGO HOKUS BIAŁYSTOK
 

Zegar

Kalendarium

Rok wcześniej Miesiąc wcześniej
Kwiecień 2019
Miesiąc później Rok później
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nie
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 1 2 3 4 5

Imieniny