10/01/2016, 12:24

24 Finał WOŚP 2016

24 Finał WOŚP tradycyjnie rozpoczeto od zagrania przez Piską Orkiestrę Dętą hymnu orkiestry. Następnie w centrum miasta zatańczono Zumbę z Alicją Jakubiak.
Prawdziwy charakter po raz kolejny pokazały piskie Morsy, które wskoczyły do basenów z wody ustawionych na Pl. Daszyńskiego. W międzyczasie na pływalni miejskiej w Piszu sportowcy brali udział w teście Coopera. O godzinie 17:00 w sali widowiskowej PDK rozpoczęły się koncerty, a wystąpili: Pieśni i Tańca Ziemia Piska, The Horsemen, Johannesburg i Novy Projekt. Odbyła się również aukcja WOŚP. Można też było skorzystać z zabiegów masażu ciała w wykonaniu Joanny Chojnowskiej i Eweliny Bazydło. Imprezę zakończyła iluminacja świetlna w sali nr 6 Piskiego Domu Kultury. Wolontariusze w Piszu zebrali 14 569,80 !!! Dziekujemy !!
Logo Fundusze Europejskie Polska CyfrowaLogo Ministerstwo Kultury Dziedzictwa Narodowego i SportuLogo Rzeczpospolita PolskaLogo Narodowe Centrum KulturyLogo Unia Europejska Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego
Tutaj realizowany jest projekt grantowy Konwersja cyfrowa domów kultury dofinansowany z Funduszy Europejskich, którego operatorem jest Narodowe Cetrum Kultury.
Kontakt
Dane kontaktowe
Pl. Daszyńskiego 16
12-200 Pisz
87 423 26 75
pdkpisz@op.pl
Dyrektor
Dyrektor Piskiego Domu Kultury
Katarzyna Sobiech tel. w. 231
Specjalista ds. administracyjnych
Izabela Malinowska
Katarzyna Podbielska
Specjalista ds. promocji i organizacji imprez
Łukasz Bąkowski

Oferty koncertowe promocja.pdk@op.pl

Specjalista ds. pracowniczych i PUTW
Monika Chmielewska
Specjalista ds. promocji multimediów
Tomasz Walada

Go to top