Wieczór autorski

7 sierpnia 2018 w Piskim Domu Kultury odbył się Wieczór Autorski z Angeliną Piechowską rodowitą Piszanką autorką książki "Porozmawiajmy o Tobie". Rozmowę przeprowadziła Dyrektor Piskiego Domu Kultury Katarzyna Sobiech.

Angelina Piechowska - Dyplomowany psycholog, terapeuta pracujący w nurcie skoncentrowanym na rozwiązaniu (Solution Brief Focused Therapy), trener, autorka książki “Porozmawiajmy o Tobie” oraz wielu artykułów o tematyce psychologcznej w magazynach takich jak : ”Uroda Życia”, “Dolce Vita” etc.

Przez 10 lat rozwijała swoje umiejętności w jednej z największych korporacji świata General Electric oraz w Banku BPH. Specjalizuje się w szkoleniach z zakresu: budowania preferowanej przyszłości, motywacji oraz sukcesu.
Jej misja to pomaganie w odnalezieniu właściwych rozwiązań, dzięki czemu osoby z nią współpracujące odnajdują spokój i radość nawet jeśli wydaje im się to niemożliwe.

W życiu prywatnym jest żoną Łukasza i matką dwójki dzieci. Empatyczna, charyzmatyczna, pełna energii kobieta. Na co dzień mieszka w Anglii, każdego dnia wypełniając swoją misję.

Logo Fundusze Europejskie Polska CyfrowaLogo Ministerstwo Kultury Dziedzictwa Narodowego i SportuLogo Rzeczpospolita PolskaLogo Narodowe Centrum KulturyLogo Unia Europejska Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego
Tutaj realizowany jest projekt grantowy Konwersja cyfrowa domów kultury dofinansowany z Funduszy Europejskich, którego operatorem jest Narodowe Cetrum Kultury.
Kontakt
Dane kontaktowe
Pl. Daszyńskiego 16
12-200 Pisz
87 423 26 75
pdkpisz@op.pl
Dyrektor
Dyrektor Piskiego Domu Kultury
Katarzyna Sobiech tel. w. 231
Specjalista ds. administracyjnych
Izabela Malinowska
Katarzyna Podbielska
Specjalista ds. promocji i organizacji imprez
Łukasz Bąkowski

Oferty koncertowe promocja.pdk@op.pl

Specjalista ds. pracowniczych i PUTW
Monika Chmielewska
Specjalista ds. promocji multimediów
Tomasz Walada

Go to top